سیستم تبادل بنر ابرادز چیست؟


تبادل بنر چیست ؟

حتما شما وبمستر عزیز ، این نکته را به خوبی میدانید که تبادل بنر ، روشی مطمئن و بدون خرج برای افزایش بازدید کننده سایت شماست . از طریق سیستم تبادل بنر ابرادز میتوانید با صدها وبمستر دیگر تبادل بنر داشته باشید بدون اینکه لازم باشد با وبمسترهای سایتهای مختلف ، مستقیما مذاکره نمایید . مسلما افزایش بازدید کننده باعث پیشرفت بیشتر سایت شما و افزایش محبوبیت وبسایت شما خواهد شد.

نحوه کار با سیستم تبادل بنر ابرادز ؟

پس از ثبت نام ، کافیست یک گروه بنری ایجاد کنید وآدرس سای و بنر خود را وارد کنید و بعد از آن  کد گروه بنری  ایی که ایجاد کرده اید را در وبسایتتان قرار دهید . پس از آن به ازای هر بار نمایش بنرهای اعضاء در سایت شما ، بنر (بنرهای) شما نیز  در وبسایت اعضاء دیگر نمایش داده خواهد شد.به این ترتیب شما با صدها وبسایت دیگر همزمان تبادل بنر خواهید داشت و آمار بازدید و رتبه وبسایتتان نیز افزایش قابل توجهی خواهد یافت. برای اینکه کاربران محترم در کار با سیستم دچار مشکل نشوند،ما بخش آموزش سیستم را راه اندازی کردیم،توصیه میکنم قبل از هر کاری آموزش سیستم را به دقت مطالعه کنید.

امکانات اضافه شده در نسخه 1 این سیستم :
همان طور که مشاهده میکنید نسخه 1 سیستم ابرادز راه اندازی شد و این سیستم مجموعه ایی از 4 سیستم در یک سیستم بوده که به نوبه خود خدمات مجزایی را به کاربران ارائه میکنند ، از این رو ، از این به بعد نام سیستم تبادل بنر | تبادل پاپ آپ| لینک باکس | افزایش بازدید | ابرادز را بر روی این سایت خواهیم نهاد که نشان دهنده امکانات و خدمات ایی است که این سایت به کاربرانش ارائه میکند.
در نسخه جدید سعی شده است تمامی نیاز های کاربران در نظر گرفته شود. از این رو کالکشنی از محبوب ترین و کاربردی ترین سیستم ها را که کاربران را در رسیدن به بهترین بازدهی جهت افزایش آمار و بازدید سایتشان یاری میکند ، راه اندازی کردیم .
همچنین از نظر ظاهری هم سعی شده بهترین رابط کاربری برای کاربران طراحی شود ، از این رو قالبی زیبا و کاربر پسند را برای سیستم طراحی نموده ایم.


سیستم تبادل بنر ، تبادل بنر رایگان ، تبلیغات بنری رایگان ، تبادل بنر حرفه ای، اسکریپت تبادل بنر ، سایت تبادل بنر ،

17

***

مطالب بلاگ

افزایش ورودی گوگل | روش های افزایش بازدید از گوگل

تقریبا در هر ثانیه، 40000 عبارت در گوگل جستجو می شود. این رقم معادل 3.5 بیلیون جستجو در روز است. اگر کسب و کار شما ترافیک زیادی از گوگل جذب می کند، پس احتمالا رقبای زیادی را در کنار خود می بینید.
ادامه مطلب...
چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹

سیستم تبادل بازدید غیر مستقیم ابرادز چیست؟

در سیستم تبادل بازدید لینکی شما میتوانید با لینک اختصاصی خود در هر سایت تبادل بازدید ایرانی یا خارجی کسب امتیاز کنید و برای سایت خود بازدید اختصاص دهید
ادامه مطلب...
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸

لینک باکس (ابرادز) چیست ؟

یکی از روش های قدیمی افزایش بازدید سایت و وبلاگ که هنوز هم کاربرد زیادی در بین وبلاگ ها و سایت ها دارد استفاده از روش به اشتراک گذاری لینک های همدیگر در یک صفحه مخصوص است
ادامه مطلب...
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

سیستم تبادل بنر ابرادز چیست؟

حتما شما وبمستر عزیز ، این نکته را به خوبی میدانید که تبادل بنر ، روشی مطمئن و بدون خرج برای افزایش بازدید کننده سایت شماست . از طریق سیستم تبادل بنر ابرادز میتوانید با صدها وبمستر دیگر تبادل بنر داشته باشید بدون اینکه لازم باشد با وبمسترهای سایتهای مختلف ، مستقیما مذاکره نمایید
ادامه مطلب...
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوه

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی با ایمیل بخشی از فرآیند گسترده ی بازاریابی اینترنتی است . ایمیل مارکتینگ عبارت است از ارسال ایمیل های سلسله وار برای رسیدن به هدفی خاص به افرادی که خودشان ابراز تمایل کرده اند
ادامه مطلب...
پنجشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸